مشاوران و مدیران گروه مشاورین سینا تدبیر

کلیه افراد معرفی شده در این طرح علاوه بر دانش تخصصی در  زمینه مدیریت و کسب و کار، هر یک عضو فعال اقتصادی می باشند.
مدیریت مجموعه به مدت 10 سال در بخش صنعت مشغول به فعالیت بوده، همچنین مدت 12 سال است که در بخش بازرگانی شرکت خود را تاسیس و مدیریت می‌نماید. از افتخارات مدیریت مجموعه همین بس که با دست خالی، شرکتی را بنیان گذاشته که اولین و تنها شرکت دارنده مجوز توزیع از وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان سمنان بوده و بعنوان پیشرو در صنعت پخش استان شناخته می شود. از سایر مزایای رقابتی مدیریت می توان به تجربیاتی همچون، نمایندگی کارفرمایان منطقه در هیات حل اختلاف اداره کار سمنان، نمایدگی کارفرمایان استان سمنان در هیات موضوع ماده 22 شوراهای اسلامی کار استان سمنان، ریاست انجمن صنفی کار فرمایی تولید کنندگان محصولات پزشکی، آرایشی و بهداشتی استان سمنان، عضویت در هیات موسس انجمن صنایع همگن نساجی و سلولزی استان سمنان، عضویت در اتاق بازرگانی استان سمنان، عضویت در انجمن مدیران صنایع استان سمنان وتدریس در مرکز آموزشی ماهان نام برد.
تیم مدیران و مشاوران این طرح، هر یک از اساتید بزرگ در زمینه تخصصی فعالیت خود می باشند و از آن مهم تر، این افراد به طور مستقیم دارای کسب و کار فعال و موفق در حوزه های خود می باشند. این امر باعث می گردد مجموعه مشاوران توانایی مضاعفی در انتقال تئوری ها علمی و مهارتی های عملی به کارآفرینان و استفاده کنندگان از خدمات مشاوره ای داشته باشند.
علم و عمل موتور محرک رشد و توسعه کسب و کار می باشد.
اعتقاد داریم، ترکیب علم و عمل ضامن توسعه و تعالی کسب و کار می باشد و این ترکیب زندگی روزمره تیم مدیریت این مجموعه می باشد. علم و عمل در کسب و کار تخصص ماست.
ازجمله مشاورین برجسته و موسس شرکت مشاوره سینا تدبیر میتوان به آقای رضا زاغری اشاره نمود که با دارا بودن بیس از 20 سال تجربه قدم در این راه نهاده است.
در گروه مشاوره ای سینا تدبیر برای هر حوزه‌ی مشاوره ای یک مشاور متخصص درنظر گرفته شده است فی الواقع در گروه مشاوره‌ای سیناتدبیر سعی برآن شده است تا بخش‌ها و دپارتمان‌های مختلف براساس مشکلات و موضوعات مختلفی که در حوزه‌ی مشاوره و آموزش وجود دارد شکل بگیرد.
در این خصوص میتوان به مشاورانی همچون آقای بابک بهبودی با بیش از 10 سال سابقه و آقای وحید قربانی با بیش از 15 سال سابقه اشاره نمود که در دپارتمان های منابع انسانی و مدیریت اجرایی به شما عزیزان مشاوره میدهند.....